Budownictwo

O FIRMIE

Filozofia naszej firmy opiera się cały czas na rozwoju, a co za tym idzie innowacyjne przedsięwzięcia i przede wszystkim marzenia, które powinniśmy realizować. Jednym z takich marzeń, które wkrótce się spełni jest stworzenie osiedla na ul.Kurpiowskiej w Jarocinie o nazwie „Lawendowa Aleja”.

Nasza firma może pochwalić się zrealizowaną już inwestycją domu w zabudowie bliźniaczej na ulicy Warmińskiej w Jarocinie oraz trwającej inwestycji na ulicy Śląskiej. Naszym wyznacznikiem jest estetyka wykonania wraz z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych, a najważniejszym punktem odbioru domu jest zadowolenie klienta.

KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak spełniać marzenia Klientów o własnym domu. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań Klienta. Planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy. Chcemy w ten sposób dać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów cały proces budowy swojego przyszłego domu.