O Firmie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, jesienią 2010 roku została powołana do działania firma Inwest Partner. Jest ona wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia wraz z szerokim wachlarzem kontaktów w branży budowlanej na terenie całego kraju.

Od 2015 roku nasza firma rozszerzyła swoja działalność o budowanie i sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej na terenie Jarocina. Dzięki doświadczonemu zespołowi wykonawców oraz konkurencyjnym cenom zakupu materiałów budowlanych do budowy domów, możemy jako deweloper zagwarantować naszym przyszłym klientom bardzo konkurencyjne oferty sprzedaży naszych nieruchomości.

Firma Inwest Partner ma za zadanie odciążyć inwestora przed zaprzątaniem myśli i zabieraniem wolnego czasu, ma pozwolić cieszyć się budową i doradzić jak uniknąć błędów i pułapek budowania. Priorytetem naszej firmy jest jakość świadczonych usług oraz elastyczne reagowanie na potrzeby klienta na różnych etapach budowy.

Pragniemy również nadmienić, iż firma Inwest Partner współpracuje z renomowanymi biurami projektów, radcami prawnymi, inżynierami, kosztorysantami, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, firmami budowlanymi, ekspertami z zakresu pozyskiwania kredytów oraz agentami ubezpieczeniowymi co sprawia, że większość naszych usług jest wykonywanych szybko i z należytą starannością.

 

Realizacja budowy z INWEST PARTNER to „przyjemność budowania” ponieważ jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.