Sprzedaż Domów

O INWESTYCJI

Od 2015 roku Nasza firma mocno zaangażowała się w budowanie oraz sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej w stanie deweloperskim na terenie Jarocina. Oferty sprzedaży nieruchomości Naszej firmy można odszukać na portalach OLX, OTODOM oraz ALLEGRO.

Filozofia naszej firmy opiera się cały czas na rozwoju, a co za tym idzie innowacyjne przedsięwzięcia i przede wszystkim marzenia, które powinniśmy realizować. Jednym z takich marzeń, które wkrótce się spełni jest stworzenie osiedla na ul.Kurpiowskiej w Jarocinie o nazwie „Lawendowa Aleja”.

OSIEDLE LAWENDOWA ALEJA

Będzie to niezwykłe miejsce nasycone zapachem lawendy a zarazem wypełnione spokojem i krajobrazem urokliwej dzielnicy Jarocina. Stawiając na nowoczesność i innowacyjność postanowiliśmy zaprojektować osiedle 12- stu doskonale prezentujących się domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, umiejętnie wkomponowanych w teren, dających poczucie indywidualności. Stworzenie takiego kompleksu będzie doskonałym miejscem dla rodzin, które cenią sobie odrobinę prywatności z dala od zgiełku miasta. Osiedle będzie cechował nowoczesny styl architektoniczny, stonowane kolory elewacji i nowatorska forma.